Podložky na stôl

Papierové podložky na stôl slúžia ako podklad pri podpise listov alebo zapisovaní poznámok, no jednotlivé listy môžu byť tiež popísané. Podložky poskytujú veľa priestoru pre rýchle poznámky počas telefonických rozhovorov alebo vo vhodnej forme, aj pre dôležité schôdzky. Tie môžu byť neskôr prenesené do diára, či stolového kalendára.

Nie len architekti, ktorí vytvárajú náčrty svojich budov, ale aj módni návrhári sa tiež spoliehajú na ceruzky a papier, pokiaľ ide o rýchly záznam myšlienok. V tomto prípade podložky na písací stôl od internetovatlaciaren.sk možno použiť aj ako praktické skicáre, ktoré sú vždy po ruke keď ste pri vašom stole. Tieto papierové podložky na stôl sú tiež vynikajúce savé podložky, v prípade že sa vám v zhone vyleje na stôl káva alebo čaj.

Na našej stránke vám tiež ponúkame potlač ceruziek a pier, aby ste mohli vaše podložky na stôl naplno využívať. Ak si potrebujete svoje poznámky zapísať aj mimo vášho písacieho stola ponúkame vám potlač písacích dosiek, poznámkovách kníh, či blokov.

24h-Service