Nálepky a štítky

Nálepky sú veľmi všestranné tlačové produkty. Či už ako samolepiace etikety pre výrobky a zásoby, na označovanie športovcov, ako štítky pre špeciálne značenie vozidiel alebo praktické adresné nálepky. Tieto tlačové produkty sú ideálne pre správnu kategorizáciu skladových zásob s minimálnym úsilím. Lepiace etikety sú tiež veľmi užitočné pri veľkom sťahovaní. Označte si sťahovacie krabice, tak aby ste vedeli kam ich dať neskôr po presťahovaní.

Ak prevádzkujete podnik, napríklad online obchod a musíte posielať veľa balíkov a listov každý deň, môžete ušetriť veľa času, ak označíte odosielateľa na balíku jednoduchým umiestnením adresnej nálepky. To isté platí na úradoch s množstvom zákazníkov a klientov.

Dokonca aj keď ste sami nikdy nezbierali nálepky viete, že reklamné nálepky alebo samolepky s firemným logom sú vysoko cenené u mnohých ľudí. Navrhnite atraktívny motív s neformálnym sloganom alebo s logom vašej spoločnosti. Takto vytvoríte reklamu pre vašu firmu, ktorá sa určite niekde prilepí!

24h-Service