O nás

Inovácie

internetovatlaciaren.sk je váš špecialista na ofsetovú, digitálnu aj veľkoplošnú tlač. Naši zákazníci sa od roku 2010 spoliehajú na špičkovú kvalitu. Ponúkame inovatívne riešenia a neustále investujeme do najmodernejších tlačiarní, technológií a skúseností zamestnancov. Náš rozsiahly sortiment pokrýva takmer všetky požiadavky, pokiaľ ide o tlač a reklamu.

Naši zákazníci si tiež môžu vybrať z rôznych materiálov pre vnútorné a vonkajšie použitie. Pre zvýšenie výkonnosti vášho predaja máme pre vás silnú podporu v našom zázemí skúseností  v propagácii pomocou prezentačných systémov, ktoré vieme prispôsobiť vďaka zváraniu a šitiu akejkoľvek výstavnej dĺžke vašej reklamy. Produkcia je rýchla a vo vysokej kvalite vďaka mnohoročným skúsenostiam.

Navrhnite si dizajn online

Navrhnite svoj produkt okamžite pomocou nášho praktického online nástroja. Či už ide o vizitky, letáky alebo tričká, proces objednávky je jednoduchý ako "facka" a trvá len niekoľko minút. Všetko, čo potrebujete, je počítač s pripojením na internet (PC alebo Mac).

Takže nemusíte na nič čakať! Máte prístup k veľkému množstvu pripravených návrhov a k rozsiahlej foto knižnici alebo môžete použiť svoje vlastné obrázky. Nič vás neobmedzí! Buďte kreatívny a sami si vytvorte svoje kreatívne návrhy!

Náš prístup

Našou základnou myšlienkou je neustále zvyšovanie komfortu našich zákazníkov pomocou inovácií v technológiách. Všetko, čo robíme alebo nad čím premýšľame, je založené výlučne na našom cieli zlepšiť ekonomický úspech našich zákazníkov.

Preto sa neustále koncentrujeme na našu kľúčovú úlohu, ktorou je čo najrýchlejšie dodať najkvalitnejšie produkty za najnižšie ceny!