Reklamné displeje

Dajte si vytlačiť reklamné displeje

Reklamné displeje sú všestranné. Možno ich použiť na informačné tabule, reklamu na podujatia alebo na poskytovanie dôležitých informácií pre návštevníkov podujatí a veľtrhov. Ako už názov napovedá, displeje sú ideálne na všetky reklamné oznámenia, ktoré sú umiestnené presne tam, kde sa nachádza cieľová skupina. 


S internetovatlaciaren.sk si môžete nechať vytlačiť reklamné displeje v troch dizajnoch a piatich rôznych variantoch. Na pokrytie displejov používame vysokokvalitnú nepriehľadnú polyesterovú tkaninu, ktorá je potlačená z oboch strán pomocou sublimačného tlačového procesu. Vďaka farebnému spektru CMYK zostávate mimoriadne flexibilní pri výbere motívov. Či už ide o fotografie, slogany, grafiku alebo celoplošnú farebnú aplikáciu, vaše motívy prenesieme na reklamné displeje v brilantnej farebnej hĺbke. 


Vytlačíme pre vás reklamné displeje, ktoré sa dajú navzájom dokonale kombinovať ako systém. Vďaka nášmu sortimentu tlače tak môžete využiť aj komplexnejšie reklamné plochy. Tlač je možná už od jedného kusu. Na jednu objednávku však pre vás môžeme vytvoriť až 15 displejov.

24h-Service