Zakladače na časopisy

Tieto stojanové zakladače sú veľmi praktickým tlačovým produktom, ktorý nájde svoje miesto ako v kanceláriách tak v domácnostiach. Používateľom umožňujú rýchlo a jednoducho archivovať svoje dokumenty, zmluvy, faktúry, či formuláre. V prípade cestovných kancelárií sa vynikajúco hodia na odkladanie brožúr s dovolenkami, alebo cestovateľskými katalógmi. V domácnostiach nájdu svoje uplatnenie na písacích stoloch, a poskytnú tak priestor na prehľadné uloženie faktúr, časopisov, poznámkových kníh, či blokov.

Tento tlačový produkt sa výborne hodí bankám a poisťovniam, ktoré denne generujú množstvo rôznych formulárov, zmlúv, dokumentov, či letákov. Stojace zakladače sú proste vhodné pre každého, kto chce zhromaždiť všetku svoju písomnú korešpondenciu.

Výhodou týchto zakladačov je, že umožňujú ukladanie dokumentov vo zvislej polohe. Vďaka tomu sa dokážete medzi dokumentami ľahšie orientovať, ako keby boli len nahádzané na jednej kope. Ďalšou výhodou je, že papiere určené na založenie nevyžadujú ďalšie dierovanie.

24h-Service